Ця модель
Фрезер Saeshin Strong 211 (B135)/H400 - Оригінал
Фрезер Saeshin Strong 211 (B135)/H400 - Оригінал
Ручка H400
Вага ручки (г) 233
Крутний момент (Н*см) 4.0
Кількість обертів (об/хв) 40000
6 499 грн
Для порівняння
Фрезер Saeshin Strong 211 (B135)/105L - Оригінал
Фрезер Saeshin Strong 211 (B135)/105L - Оригінал
Ручка 105L
Вага ручки (г) 190
Крутний момент (Н*см) 3.0
Кількість обертів (об/хв) 40000
4 799 грн

Фрезер Saeshin Strong 211 (B135)/H400 - Оригінал

(Код товара: SHN_2592-)
Фрезер Saeshin Strong 211 (B135)/H400 - Оригінал

Самовивіз в Києві

Доставка Новою Поштою по всій Україні

Гарантія

Оригінальний товар

Офіційний дилер в Україні

6 499 грн

Апарат для манікюру Strong 211 (B135)/H400 - нова модель у всесвітньо відомій лінійці професійних фрезерів Strong. Отримавши абсолютно новий мікромотор і оновлений блок управління, даний фрезер по суті є еволюційним розвитком легендарної 210-й серії. Інженери Saeshin, підійшли до питання розробки даної комплектації дуже серйозно, детально вивчивши всі дрібні недоліки давно відомого Стронг 210, зуміли створити модернізовану версію блоку і мікромотор з абсолютно іншим, революційним механізмом затискання фрези «2S System».


Фрезер виробляється у Південній Кореї під різними назвами, ім'я залежить від ринку для якого він призначений. «Стронг 211/H400ru» відвантажується тільки на території РФ, а в країнах ЄС той же фрезер називається як «Strong B135/H400». Такий поділ і прив'язка до ринку певної назви практично повністю унеможливлює контрабанду. Велика перевага цього фрезера, на даний момент, полягає у відсутності китайських підробок, так як це новинка.

Блок управління фрезера Strong B135/H400, як і у «старшого брата» - 210-го, має на своєму борту автоматичні системи захисту від перевантаження трансформатора, а також окремий запобіжник для додаткового захисту внутрішніх компонентів блоку.

Основною відмінністю B135 блоку від 210-го є оригінальний, ергономічний дизайн, добре доповнюючий інтер'єр робочого місця професійного майстра манікюру та педикюру. Білий, матовий колір з нейтральними темними вставками на панелі управління, відмінно виглядає як в салонах краси, так і в домашньому приміщенні - для початкових майстрів, що використовують інструмент для роботи на дому.

Головний інтерес представляє ручка H400, адже не дарма кажуть що мікромотор є продовженням руки майстра. Відповідно повинен забезпечуватися максимальний комфорт в роботі. Нове покоління ручок Strong розроблено з урахуванням підвищених вимог майстрів нігтьового сервісу.

Конструкція наконечника H400 аналогічна наконечнику безщіткових мікромоторів. Такі мікромотори відрізняються надійністю, високим крутним моментом і збалансованістю цангового вузла. При відносно невеликому збільшенні ваги ручки, приблизно + 10%, в порівнянні з Strong 105l - досягається значне зростання крутного моменту, тут він 4 Н * см.

Мікромотор отримав на озброєння нову систему затиску фрези. Тепер, цанговий затиск працює іншим принципом: для повної фіксації насадки необхідно двічі провернути (два клацання, а не одне) верхню частину мікромотора. Таке інженерне рішення значно підвищує безпеку роботи на надвисоких оборотах.

У ручку встановлені чотири зносостійких прецизійних підшипника, завдяки яким не тільки досягається швидкість обертання в 40000 об хв, а й дуже низькі рівні тепла і шуму - 
«Zero Vibration Technology». В середньому ці підшипники прослужать набагато довше, ніж підшипники звичайних наконечників.


Збільшена товщина пластика на стінках корпусу надає більше міцності, що дозволяє краще захистити блок від випадкового механічного впливу. Хоч блок і став більш стійким, на його масі і габаритах це не сильно відбилося. Якщо порівнювати з 210-тим блоком, то різниця у вазі складає всього лише 30 грам, а розміри в обох блоків практично ідентичні.

За функціональним особливостям B135-ий блок аналогічний 210-того. З боків корпусу ті ж тумблери: «вмикання/вимикання», «HAND/ FOOT», реверс, роз'єми для підключення живлення, мікромотора і педалі. Дуже радує можливість від'єднання шнура живлення при транспортуванні блоку, чого немає у Стронг 210. З тильного боку апарату розташувався пенал для фрез - технологічні отвори для установки насадок у вертикальне положення. Як і всі блоки живлення Strong, він також має стандартну вихідну напругу DC 0-32 V і максимальний струм навантаження в 2 А, потужність 125 Вт. При використанні педалі, важливо знати, що Ви керуєте живленням мікромотора, регулювати обороти можна тільки рукою на блоці.

Комплект (блок управління і ручка-мікромотор) поставляється в картонній, глянцевій коробці. Усередині знаходяться: мікромотор з серійним номером на упаковці, педаль, підставка для наконечника в блок, кабель живлення, паспорт, сертифікат відповідності, змінні вугільні щітки і звичайно ж сам блок управління - обов'язково з серійним номером. Варто відзначити, що ручка-мікромотор упакована в додаткову картонну коробку, що значно спрощує процес транспортування.

Strong 211 (B135)/H400 - ідеально підходить для інтенсивних процедур манікюру протягом цілого робочого дня, так як мікромотор не втомлює руку майстра. Вдосконалений наконечник завдяки більш високому крутному моменту дозволяє легко виконувати процедури педикюру.

Живлення Мережа
Напруга (В) 230
Кількість обертів (об/хв) 40000
Діаметр затискаємих хвостовиків (мм) 2.35
Крутний момент (Н*см) 4.0
Вага ручки (г) 233
Вага (кг) 1.5
Потужність (Вт) 125
Комплектація Блок Saeshin Strong 211 (B135)
Ручка-мікромотор Strong H400
Педаль
Вугільні щітки - 1 пара
Ключ для ручки-мікромотора
Гарантія 12 місяців
Країна-виробник Південна Корея

Написати відгук

Залишити відгук  ↓
 
 
 
Не є публічною офертою